Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 3 Shikime Raporto Problem

  • Server 1vanfem.com

Sense8 (2015) me Titra Shqip: 1x8

We Will All Be Judged by the Courage of Our Hearts

Sun lufton për t’u përshtatur me jetën e saj të re ndërsa Capheus përpiqet të ndryshojë të tijën. Will dhe Nomi gërmojnë informacione shqetësuese që mund të ndryshojnë gjithçka.

Sense8: 1×8 me Titra Shqip
Sense8: 1×8 me Titra Shqip
Sense8: 1×8 me Titra Shqip
Jun. 05, 2015
Shpërndarë0