Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 9 Shikime Raporto Problem

  • Server 1vanfem.com

Sense8 (2015) me Titra Shqip: 1x6

Demons

Ndërsa lidhet me Sensates, Nomi bën një lëvizje të guximshme për të fituar lirinë e saj dhe Sun bën një zgjedhje për të cilën një ditë mund të pendohet.

Sense8: 1×6 me Titra Shqip
Sense8: 1×6 me Titra Shqip
Sense8: 1×6 me Titra Shqip
Sense8: 1×6 me Titra Shqip
Jun. 05, 2015
Shpërndarë0