Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 85 Shikime Raporto Problem

  • Server 1sbanh.com

See (2019) me Titra Shqip: 3x7

God Thunder

Tormada dhe Sibeth nisin një sulm të dhunshëm në Pennsa që i vë Maghra dhe banorët e qytetit në rrezik të madh.

See: 3×7 me Titra Shqip
Oct. 06, 2022
Shpërndarë0