Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 293 Shikime Raporto Problem

  • Server 1fcom

See (2019) me Titra Shqip: 2x1

Brothers and Sisters

Baba hyn në territor armiqësor në kërkim të Haniwa. Mbretëresha Kane shenjtëron një kryeqytet të ri Payan dhe bën një njoftim befasues.

See: 2×1 me Titra Shqip
See: 2×1 me Titra Shqip
See: 2×1 me Titra Shqip
See: 2×1 me Titra Shqip
See: 2×1 me Titra Shqip
See: 2×1 me Titra Shqip
See: 2×1 me Titra Shqip
See: 2×1 me Titra Shqip
See: 2×1 me Titra Shqip
See: 2×1 me Titra Shqip
Aug. 27, 2021
Shpërndarë0

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit