Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 123 Shikime Raporto Problem

  • Server 1vanfem.com

See (2019) me Titra Shqip: 1x8

House of Enlightenment (Fundi Sezonit 1)

Binjakët takohen me Jerlamarelin dhe zbulojnë të vërtetën.

See: 1×8 me Titra Shqip
Dec. 06, 2019
Shpërndarë0