Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 104 Shikime Raporto Problem

  • Server 1vanfem.com

See (2019) me Titra Shqip: 1x4

The River

Një sulm mbi fshatin kërkon sakrifica dhe çon në sfida të reja.

See: 1×4 me Titra Shqip
See: 1×4 me Titra Shqip
Nov. 08, 2019
Shpërndarë0