Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 100 Shikime Raporto Problem

  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3embedsb.com
  • Server 4dood.ws

SEAL Team (2017) me Titra Shqip: 1x2

Other Lives

Ndërsa janë në një mision për mbledhjen e provave në Siri, Jason dhe Ekipi i SEAL gjejnë civilë të pafajshëm në nevojë të dëshpëruar për shpëtim, ashtu si forcat armike afrohen me ta. Gjithashtu, gjatë misionit, ekipi debaton nëse duhet t’i thotë apo jo Ray se gruaja e tij ka nisur lindjen.

SEAL Team: 1×2 me Titra Shqip
SEAL Team: 1×2 me Titra Shqip
SEAL Team: 1×2 me Titra Shqip
Oct. 04, 2017
Shpërndarë0