Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 7 Shikime Raporto Problem

  • Server 1video.gjirafa.com

Rrushe aka Sweetie (2021) Serial Shqiptar: 1x9

Episode 9

Është ditëlindja e Dinorës dhe ka një festë. Vesa sjell Beratin me vete dhe kalon një natë të bukur. Të nesërmen ajo merr një detyrë të re në punë, e cila do të ndryshojë jetën e saj përgjithmonë. Ndërkohë në vitin 1995 ngjarjet intensifikohen.

Rrushe aka Sweetie: 1×9 me Titra Shqip
Jul. 04, 2021
Shpërndarë0

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit