Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 2 Shikime Raporto Problem

  • Server 1video.gjirafa.com

Rrushe aka Sweetie (2021) Serial Shqiptar: 1x8

Episode 8

Mentori kthehet në shtëpi, por nuk duket si vetvetja. Ndërkohë në vitin 1995 Musë Lahu dhe Samir Hoti përballen me një surprizë të pakëndshme.

Rrushe aka Sweetie: 1×8 me Titra Shqip
Jun. 27, 2021
Shpërndarë0

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit