Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 5 Shikime Raporto Problem

  • Server 1video.gjirafa.com

Rrushe aka Sweetie (2021) Serial Shqiptar: 1x6

Episode 6

Musë Lahu kthehet për të takuar babanë e Demirit, Zekë Jahën, trurin e Qëndresës. Ai ka lajme për djalin e tij dhe ia sjell Zekës fletoren. Lëvizja Qëndresa po fillon. Nga ana tjetër, Mentori më në fund është zgjuar, por incidentet e kaluara zgjohen gjithashtu kur babai i Mentorit, Faruk, e viziton atë.

Rrushe aka Sweetie: 1×6 me Titra Shqip
Jun. 13, 2021
Shpërndarë0

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit