Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 5 Shikime Raporto Problem

  • Server 1video.gjirafa.com

Rrushe aka Sweetie (2021) Serial Shqiptar: 1x5

Episode 5

Pasojat e aksidentit të Mentorit e lënë familjen Pirulli në kërkim të një mrekullie. Ndërkohë, në Dresden, 1995, Demir Jaha i jep Musë Lahut fletoren e tij të çmuar dhe niset për në Hamburg, por gjërat nuk shkojnë ashtu siç ishte planifikuar për habinë e tij dhe të të gjithëve.

Jun. 06, 2021
Shpërndarë0

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit