Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 2 Shikime Raporto Problem

  • Server 1video.gjirafa.com

Rrushe aka Sweetie (2021) Serial Shqiptar: 1x17

Episode 17

Vesa përballet me pasojat e gjetjeve të saj. Mentori dhe Merita kanë probleme në punë. Sadik Hoti takohet me Faruk Pirullin për të biseduar për tokën.

Rrushe aka Sweetie: 1×17 me Titra Shqip
Aug. 29, 2021
Shpërndarë0

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit