Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 1 Shikime Raporto Problem

  • Server 1video.gjirafa.com

Rrushe aka Sweetie (2021) Serial Shqiptar: 1x16

Episode 16

Faruku e ka lidhur Dinorën në një karrige. Në nevojë të dëshpëruar për përgjigje, ai mëson se Dinora është vajza e Musë Lahut. Pas zhdukjes së Dinorës, Vesa është e shqetësuar. Ajo shkon në banesën e Dinorës dhe zbulon të vërtetën për shoqen e saj.

Rrushe aka Sweetie: 1×16 me Titra Shqip
Aug. 22, 2021
Shpërndarë0

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit