Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 0 Shikime Raporto Problem

  • Server 1video.gjirafa.com

Rrushe aka Sweetie (2021) Serial Shqiptar: 1x15

Episode 15

Pasi zbulon se Berati është i lidhur me vdekjen e Arbenit, Vesa viziton varrin e Arbenit dhe kërkon falje. Berati përpiqet të gjejë Vesën dhe shpjegon se ai nuk është fajtor, por ia kthen mbrapsht. Ndërkohë, gjërat marrin një kthesë për Dinorën.

Rrushe aka Sweetie: 1×15 me Titra Shqip
Aug. 15, 2021
Shpërndarë0

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit