Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 1 Shikime Raporto Problem

  • Server 1video.gjirafa.com

Rrushe aka Sweetie (2021) Serial Shqiptar: 1x14

Episode 14

Agimi merret në pyetje në polici. Dini gjen telefonin e Arbenit dhe e dorëzon në polici. Temaj pyet Vesën për kartën SD. Armendi dhe Arsimi diskutojnë për rrëfimin e Armendit.

Rrushe aka Sweetie: 1×14 me Titra Shqip
Aug. 08, 2021
Shpërndarë0

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit