Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 0 Shikime Raporto Problem

  • Server 1video.gjirafa.com

Rrushe aka Sweetie (2021) Serial Shqiptar: 1x12

Episode 12

Mentori u detyrohet para djemve të pokerit. Ai shkon në bankë dhe tërheq kursimet e familjes. Dinora viziton Sadik Hotin dhe i thotë se është afër të zbulojë se kush e tradhtoi Lëvizjen Qendresa.

Rrushe aka Sweetie: 1×12 me Titra Shqip
Jul. 25, 2021
Shpërndarë0

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit