Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 6 Shikime Raporto Problem

  • Server 1video.gjirafa.com

Rrushe aka Sweetie (2021) Serial Shqiptar: 1x11

Episode 11

Musë Lahu në të kaluarën është etiketuar si tradhtar, ndërsa në të tashmen Vesa dhe Dinora vizitojnë Faruk Pirullin plot sekrete.

Rrushe aka Sweetie: 1×11 me Titra Shqip
Jul. 18, 2021
Shpërndarë0

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit