Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 1 Shikime Raporto Problem

  • Server 1video.gjirafa.com

Rrushe aka Sweetie (2021) Serial Shqiptar: 1x10

Episode 10

Pas vdekjes tragjike të Zekë Jahës, gjithçka duket se ka humbur. Faruku dhe Rexhepi janë të sigurt se dikush e ka tradhtuar grupin. Duke qenë se Lëvizja Qëndresa është në prag të rënies, Mentori ndan një sekret që do t’i hapë shumë dyer Vesës.

Rrushe aka Sweetie: 1×10 me Titra Shqip
Jul. 11, 2021
Shpërndarë0

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit