Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 20 Shikime Raporto Problem

  • Server 1vanfem.com

Riverdale (2017) me Titra Shqip: 3x8

Chapter Forty-Three: Outbreak

Në rrugë dhe nuk kanë vende për të qëndruar, Jughead dhe Archie shkojnë në Toledo për të vizituar nënën e Jughead, Gladys dhe motrën Jellybean. Kthehu në Riverdale, Betty është më afër zbulimit të së vërtetës rreth Griffins & Gargoyles, ndërsa Veronica dhe Cheryl përballen me Hiramin, Hermoine dhe Penelope pasi më shumë studentë bien viktima të konfiskimeve.

Riverdale: 3×8 me Titra Shqip
Riverdale: 3×8 me Titra Shqip
Dec. 12, 2018
Shpërndarë0

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit