Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 29 Shikime Raporto Problem

  • Server 1vanfem.com

Riverdale (2017) me Titra Shqip: 3x7

Chapter Forty-Two: The Man in Black

I frikësuar se do të kapet, Archie del në rrugë dhe përfundon në një fermë jashtë Riverdale, ku takohet me Laurie Lake. Ndërkohë, pasi Alice merr masa ekstreme për të siguruar sigurinë e Betty nga Mbreti Gargoyle, Betty e gjen veten kundër një armiku të frikshëm nga e kaluara e saj. Më në fund, pasi mëson se La Bonne Nuit është në telashe, Veronica merr një vendim biznesi të rrezikshëm që mund t’i kushtojë gjithçka.

Riverdale: 3×7 me Titra Shqip
Dec. 05, 2018
Shpërndarë0