Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 6 Shikime Raporto Problem

  • Server 1vanfem.com

Riverdale (2017) me Titra Shqip: 3x22

Chapter Fifty-Seven: Survive the Night (Fundi Sezonit 3)

Pas marrjes së ftesave misterioze, Archie, Betty, Veronica dhe Jughead bashkohen për t’u përballur njëherë e mirë me të këqijat e së kaluarës së tyre. Ndërkohë, në Fermë ndodh kaos pasi Edgar bën një njoftim rrëqethës.

Riverdale: 3×22 me Titra Shqip
May. 15, 2019
Shpërndarë0