Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 42 Shikime Raporto Problem

  • Server 1vanfem.com

Riverdale (2017) me Titra Shqip: 3x2

Chapter Thirty-Seven: Fortune and Men's Eyes

Pasi bëhet një zbulim i tmerrshëm në pyll, Jughead dhe Betty bashkohen për të hetuar misterin e fundit të Riverdale. Ndërsa Archie lundron në rrethinën e tij të re, Veronica harton një plan për t’i sjellë atij pak shtëpi. Diku tjetër, kur Moose vendos të bashkohet me RROTC, Kevin shqetësohet se mund të largohet prej tij.

Riverdale: 3×2 me Titra Shqip
Oct. 17, 2018
Shpërndarë0