Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 14 Shikime Raporto Problem

  • Server 1vanfem.com

Riverdale (2017) me Titra Shqip: 3x19

Chapter Fifty-Four: Fear the Reaper

Kur Jellybean zhduket, Jughead, Gladys dhe FP ndjekin një seri të dhënash të fshehta për ta kthyer në shtëpi. Diku tjetër, Archie përballet me pasojat nga ndeshja e tij e fundit e boksit, ndërsa Betty bën një zbulim të madh për të kaluarën e Evelyn. Më në fund, Josie merr një vendim të madh për të ardhmen e saj.

Riverdale: 3×19 me Titra Shqip
Riverdale: 3×19 me Titra Shqip
Apr. 24, 2019
Shpërndarë0

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit