Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 37 Shikime Raporto Problem

  • Server 1vanfem.com

Riverdale (2017) me Titra Shqip: 3x18

Chapter Fifty-Three: Jawbreaker

Kur një grumbull i ndotur gurësh të ndotur kalon nëpër Riverdale, Jughead dhe FP vendosen të gjejnë kush është përgjegjës. Pasi i kërkoi Veronikës ta ndihmonte për ta futur atë në një turne boksi të ardhshëm, Archie mëson shpejt se ai mund të jetë mbi kokën e tij. Diku tjetër, Betty bën një përpjekje të fundit për të shpëtuar Alice nga kontrolli i Fermës dhe Toni bëhet i shqetësuar nga një ndryshim i papritur në sjelljen e Cheryl.

Riverdale: 3×18 me Titra Shqip
Apr. 17, 2019
Shpërndarë0

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit