Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 15 Shikime Raporto Problem

  • Server 1vanfem.com

Riverdale (2017) me Titra Shqip: 3x16

Chapter Fifty-One: Big Fun

Ndërsa provat për muzikalin e këtij viti “Heathers: The Musical” po zhvillohen, Cheryl, si mbretëresha e bletës Heather Chandler, kanalizon HBIC-në e saj për t’u marrë me një pasojë të fundit. Ndërkohë, Betty bëhet gjithnjë e më e mërzitur nga përfshirja e Evelyn me muzikalin – si dhe nga jeta e miqve të saj. Diku tjetër, Veronica mëson disa lajme shkatërruese për familjen e saj dhe Archie dhe Josie marrin një vendim për të ardhmen e tyre. Së fundmi, Jughead bën një lëvizje befasuese kundër Gladys,

Riverdale: 3×16 me Titra Shqip
Mar. 20, 2019
Shpërndarë0