Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 26 Shikime Raporto Problem

  • Server 1vanfem.com

Riverdale (2017) me Titra Shqip: 3x15

Chapter Fifty: American Dreams

Ndërsa Gladys përgatitet për festën e ditëlindjes së 50-të të FP, Jughead vë në dyshim motivet e nënës së tij për t’u kthyer në Riverdale. Kur një takim i papritur e kthen Archie-n në botën e G&G, Jughead dhe Betty hartojnë një plan për ta ndihmuar atë të përballet ballë për ballë me të kaluarën. Më në fund, Cheryl dhe Toni e gjejnë veten në një udhëkryq dhe Veronica zbulon një sekret të dëmshëm për Betty.

Riverdale: 3×15 me Titra Shqip
Mar. 13, 2019
Shpërndarë0

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit