Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 16 Shikime Raporto Problem

  • Server 1vanfem.com

Riverdale (2017) me Titra Shqip: 3x14

Chapter Forty-Nine: Fire Walk with Me

Betty i merr gjërat në duart e saj kur mëson se Farm i ka vënë sytë dikujt në rrethin e saj të brendshëm. Ndërkohë, kur kontrolli i Hiramit dhe Gladys mbi Veronikën bëhet i tepërt për t’u mbajtur, ajo vendos një plan në lëvizje për t’i kthyer tavolinat mbi ta. Diku tjetër, Archie shqetësohet për një të ri të arratisur që takon në palestër, ndërsa Jughead lufton për të mbajtur kontrollin mbi Gjarpërinjtë.

Riverdale: 3×14 me Titra Shqip
Mar. 06, 2019
Shpërndarë0

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit