Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 21 Shikime Raporto Problem

  • Server 1vanfem.com

Riverdale (2017) me Titra Shqip: 3x12

Chapter Forty-Seven: Bizarrodale

Mes përgatitjeve për martesën e tyre të ardhshme, Sierra dhe Tom marrin një mesazh shqetësues, i cili detyron “The Midnight Club” të ribashkohet. Ndërkohë, Veronica dhe Reggie marrin masa drastike për të pastruar rrëmujën që krijuan. Cheryl mëson disa lajme të papritura në lidhje me kolegjin ku ajo ka vendosur. Së fundi, Kevin i jep Moose një ultimatum.

Riverdale: 3×12 me Titra Shqip
Riverdale: 3×12 me Titra Shqip
Riverdale: 3×12 me Titra Shqip
Riverdale: 3×12 me Titra Shqip
Riverdale: 3×12 me Titra Shqip
Feb. 06, 2019
Shpërndarë0