Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 66 Shikime Raporto Problem

  • Server 1vanfem.com

Riverdale (2017) me Titra Shqip: 3x10

Chapter Forty-Five: The Stranger

Me SAT afër qoshes, Alice dhe FP i nxisin Jughead dhe Betty që të ndalojnë hetimin e G&G dhe të fillojnë të fokusohen në përgatitjen e tyre SAT. Megjithatë, kur Alice i bën gjërat një hap shumë larg, Betty detyrohet të ballafaqohet me dikë nga e kaluara e saj. Më në fund, Jughead bën një lëvizje të guximshme kundër Bandës Gargoyle.

Riverdale: 3×10 me Titra Shqip
Riverdale: 3×10 me Titra Shqip
Riverdale: 3×10 me Titra Shqip
Riverdale: 3×10 me Titra Shqip
Jan. 23, 2019
Shpërndarë0

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit