Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 50 Shikime Raporto Problem

  • Server 1vanfem.com

Riverdale (2017) me Titra Shqip: 2x7

Chapter Twenty: Tales from the Darkside

Riverdale mbetet në teh pasi një letër rrëqethëse nga Kësulëkuqja sfidon banorët e qytetit të qëndrojnë pa mëkat për 48 orë – ose ai do të godasë përsëri. Ndërkohë, miqësia e Jughead dhe Archie vihet në provë pasi Penny Peabody thërret papritur në një favor që Jughead i detyrohet asaj. Diku tjetër, Betty dhe Veronica bashkohen për të hetuar dikë që Betty mendon se mund të jetë vrasësi i Black Hood. Më në fund, gjërat marrin një kthesë të papritur për Josie-n kur një admirues i fshehtë i bën gjërat një hap përpara.

Riverdale: 2×7 me Titra Shqip
Riverdale: 2×7 me Titra Shqip
Riverdale: 2×7 me Titra Shqip
Riverdale: 2×7 me Titra Shqip
Riverdale: 2×7 me Titra Shqip
Riverdale: 2×7 me Titra Shqip
Nov. 29, 2017
Shpërndarë0