Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 36 Shikime Raporto Problem

  • Server 1vanfem.com

Riverdale (2017) me Titra Shqip: 2x6

Chapter Nineteen: Death Proof

Pasi një akuzë e udhëhequr nga kryebashkiaku McCoy kërcënon të përshkallëzojë më tej tensionet midis Veriut dhe Jugut, Jughead, së bashku me Archie, përpiqen të ndalojnë një aleancë të rrezikshme që po konsiderohet midis Gjarpërinjve dhe një rivali prej kohësh. Betty i drejtohet Veronikës për ndihmë kur ajo futet në qendër të një misteri në rritje që rrethon The Sugarman. Më në fund, Cheryl përballet me nënën e saj Penelope pasi një përplasje traumatike e detyron atë të bëjë një realizim të zymtë.

Riverdale: 2×6 me Titra Shqip
Riverdale: 2×6 me Titra Shqip
Riverdale: 2×6 me Titra Shqip
Riverdale: 2×6 me Titra Shqip
Riverdale: 2×6 me Titra Shqip
Riverdale: 2×6 me Titra Shqip
Riverdale: 2×6 me Titra Shqip
Riverdale: 2×6 me Titra Shqip
Nov. 15, 2017
Shpërndarë0