Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 44 Shikime Raporto Problem

  • Server 1vanfem.com

Riverdale (2017) me Titra Shqip: 2x5

Chapter Eighteen: When A Stranger Calls

Kur Alice publikon një pjesë të zjarrtë në Regjistrin Riverdale që shpërthen në Southside, Jughead detyrohet të marrë gjërat në duart e tij për të provuar të ruajë paqen. Betty i drejtohet Archie për ndihmë pasi merr një ultimatum që mund të shkatërrojë disa nga marrëdhëniet e saj më të afërta. Me afrimin e shpejtë të shtëpisë së tyre të hapur SoDale, Hiram dhe Hermoine kërkojnë ndihmën e një aleati të pamundur për të marrë disa investitorë potencialë. Më në fund, Veronika mirëpret mikun e saj të vjetër Nick St. Clair në Riverdale, por planet e tij për një natë të egër me bandën marrin shpejt një kthesë të papritur.

Riverdale: 2×5 me Titra Shqip
Riverdale: 2×5 me Titra Shqip
Riverdale: 2×5 me Titra Shqip
Riverdale: 2×5 me Titra Shqip
Riverdale: 2×5 me Titra Shqip
Riverdale: 2×5 me Titra Shqip
Riverdale: 2×5 me Titra Shqip
Riverdale: 2×5 me Titra Shqip
Nov. 08, 2017
Shpërndarë0