Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 47 Shikime Raporto Problem

  • Server 1vanfem.com

Riverdale (2017) me Titra Shqip: 2x22

Chapter Thirty-Five: Brave New World (Fundi Sezonit 2)

Me Fredin pas në votime, Archie ndërhyn për t’i dhënë një dorë fushatës së babait të tij për kryetar bashkie. Veronica qëndron një hap përpara pasi zbuloi skemën më të fundit të Hiramit. Diku tjetër, Cheryl përfundon emancipimin e saj nga nëna e saj, ndërsa FP bën një njoftim befasues për Jughead dhe Serpents. Më në fund, Beti përballet me demonët e saj më të errët.

Riverdale: 2×22 me Titra Shqip
May. 16, 2018
Shpërndarë0