Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 154 Shikime Raporto Problem

  • Server 1vanfem.com

Riverdale (2017) me Titra Shqip: 2x21

Chapter Thirty-Four: Judgment Night

Kur një incident në stacionin e Sherifit shkakton një luftë të gjithanshme midis veriut dhe jugut, Archie dhe Jughead e gjejnë veten në luftën e jetës së tyre. Ndërkohë Veronica bën një zbulim shkatërrues për Hiramin, ashtu si dikush nga e kaluara e tij mbërrin në Riverdale në kërkim të hakmarrjes. Më në fund, Betty del ballë për ballë me kapuçin e zi.

Riverdale: 2×21 me Titra Shqip
May. 09, 2018
Shpërndarë0