Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 53 Shikime Raporto Problem

  • Server 1vanfem.com

Riverdale (2017) me Titra Shqip: 2x20

Chapter Thirty-Three: Shadow of a Doubt

Ndërsa gara për kryetar bashkie të qytetit mes Fredit dhe Hermoine nxehet, Hiram i vë sytë një aleati të ri – Sherif Minetta. Betty i drejtohet Cheryl për ndihmë kur ajo ka një dyshim për kapuçin e zi. Ndërkohë, zbulimi i një sekreti të errët detyron Archie dhe Jughead të përpiqen të lehtësojnë tensionet midis Bulldogëve dhe Gjarpërinjve. Më në fund, në prag të debatit për kryebashkiak, një mesazh misterioz i lë të gjithë në bujë.

Riverdale: 2×20 me Titra Shqip
Riverdale: 2×20 me Titra Shqip
May. 02, 2018
Shpërndarë0