Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 30 Shikime Raporto Problem

  • Server 1vanfem.com

Riverdale (2017) me Titra Shqip: 2x19

Chapter Thirty-Two: Prisoners

Pas një incidenti në Riverdale High e lë qytetin në skaj, Archie drejton akuzën për të zbuluar fajtorin. Ndërkohë, zbulimi i një sekreti shkatërrues çon në një përballje të dhunshme midis Chic, Jughead, Betty dhe Alice. Diku tjetër, Veronica i merr gjërat në duart e saj kur dikush nga e kaluara e saj vjen në qytet për t’u hakmarrë. Më në fund, Hermoine dhe Cheryl komplotojnë për të rrëzuar Sherif Keller.

Riverdale: 2×19 me Titra Shqip
Riverdale: 2×19 me Titra Shqip
Apr. 25, 2018
Shpërndarë0