Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 30 Shikime Raporto Problem

  • Server 1vanfem.com

Riverdale (2017) me Titra Shqip: 2x18

Chapter Thirty-One: A Night to Remember

Ndërsa Riverdale High fillon provat për prodhimin e tij të ardhshëm të “Carrie the Musical”, mbërritja e një letre ogurzezë e detyron regjisorin Kevin të marrë një vendim të vështirë për shfaqjen. Jughead përdor kopertinën e tij si dokumentar i muzikalit për të zgjidhur misterin që qëndron pas letrës. Ndërkohë, tensionet mes Betty-t dhe Veronica-s vazhdojnë të përshkallëzohen sapo Alice njofton se do t’i bashkohet muzikalit për të kaluar më shumë kohë me Betty-n. Diku tjetër, Hiram bën një plan dredharak për të krijuar më tej një pykë midis Fredit dhe Archie, ndërsa Cheryl kanalizon Carrie White gjatë një përballjeje me nënën e saj.

Riverdale: 2×18 me Titra Shqip
Apr. 18, 2018
Shpërndarë0