Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 45 Shikime Raporto Problem

  • Server 1vanfem.com

Riverdale (2017) me Titra Shqip: 2x17

Chapter Thirty: The Noose Tightens

Ashtu si gara për kryetar bashkie të qytetit fillon, zgjedhjet e këshillit studentor të Riverdale High nxehen. Archie nis për të ndihmuar pasi mëson se bashkëpunëtorët mafioz të Hiramit kanë ardhur në Riverdale për të shkaktuar disa telashe. Ndërkohë, gjërat marrin një kthesë të rrezikshme për Alice, Betty dhe Chic kur një mysafir i papritur shfaqet në rezidencën Cooper. Më në fund, Toni, Veronica dhe Josie bashkohen për të zgjidhur një mister të çuditshëm që përfshin Cheryl.

Riverdale: 2×17 me Titra Shqip
Riverdale: 2×17 me Titra Shqip
Mar. 28, 2018
Shpërndarë0