Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 40 Shikime Raporto Problem

  • Server 1vanfem.com

Riverdale (2017) me Titra Shqip: 2x16

Chapter Twenty-Nine: Primary Colors

Pas planeve të sapo shpallura të Hiramit për Riverdale, Jughead përdor masa drastike për të shprehur kundërshtimin e tij. Pasi bëri njoftimin e saj të madh, shoku i Hermoine, Andy Cohen, vjen në qytet për t’i dhënë një dorë. Ndërkohë, Veronica shkon kundër dëshirave të prindërve të saj për të mbajtur një profil të ulët kur vendos të kandidojë për presidente të këshillit studentor. Diku tjetër, Mary mbërrin në Riverdale pikërisht kur tensionet mes Fredit dhe Archie arrijnë një pikë thyerjeje. Më në fund, pas një serie ngjarjesh misterioze, Cheryl fillon të frikësohet se dikush do ta marrë atë.

Riverdale: 2×16 me Titra Shqip
Riverdale: 2×16 me Titra Shqip
Mar. 21, 2018
Shpërndarë0