Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 46 Shikime Raporto Problem

  • Server 1vanfem.com

Riverdale (2017) me Titra Shqip: 2x14

Chapter Twenty-Seven: The Hills Have Eyes

Kur Hiram sugjeron që Veronica dhe Archie të shkojnë në shtëpinë e tyre në liqen për fundjavë, Veronica vendos të ftojë Betty dhe Jughead që të bashkohen me ta. I vendosur për të zbuluar planet e Hiramit për Riverdale, Jughead përdor kohën e tij në shtëpinë e liqenit për të shtypur Veronikën për atë që ajo mund të dijë. Kthehu në Riverdale, Cheryl bën një lidhje befasuese me një mik të pamundur, ndërsa Josie zbret në ujë të nxehtë pasi i zbuloi një sekret Kevinit.

Riverdale: 2×14 me Titra Shqip
Riverdale: 2×14 me Titra Shqip
Mar. 07, 2018
Shpërndarë0