Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 52 Shikime Raporto Problem

  • Server 1vanfem.com

Riverdale (2017) me Titra Shqip: 2x13

Chapter Twenty-Six: The Tell-Tale Heart

Betty i drejtohet Jughead për ndihmë kur pasojat e një vendimi të nxituar kthehen për ta ndjekur atë. Veronica organizon një takim ballë për ballë pasi tensionet mes Hiramit, FP dhe Jughead dalin jashtë kontrollit. Diku tjetër, Archie detyrohet të marrë një vendim të vështirë pasi agjenti Adams i bën gjërat një hap shumë larg.

Riverdale: 2×13 me Titra Shqip
Riverdale: 2×13 me Titra Shqip
Riverdale: 2×13 me Titra Shqip
Feb. 07, 2018
Shpërndarë0