Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 54 Shikime Raporto Problem

  • Server 1vanfem.com

Riverdale (2017) me Titra Shqip: 2x11

Chapter Twenty-Four: The Wrestler

Mes përgatitjeve për festimet vjetore të Ditës së Picken të qytetit, Jughead interviston gjyshin e Toni dhe mëson disa detaje tronditëse rreth historisë së Riverdale. Në një përpjekje për t’u afruar me Hiram, Archie provon për ekipin e mundjes Riverdale pasi mësoi për dashurinë e Hiramit për sportin. Ndërkohë, Betty zbulon disa sekrete të errëta rreth vëllait të saj Chic, dhe Veronica dhe Josie përplasen ndërsa përgatiten për performancën e tyre në Ditën e Picken.

Riverdale: 2×11 me Titra Shqip
Riverdale: 2×11 me Titra Shqip
Jan. 24, 2018
Shpërndarë0