Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 423 Shikime Raporto Problem

  • Server 1vanfem.com

Riverdale (2017) me Titra Shqip: 2x1

Chapter Fourteen: A Kiss Before Dying

Ndërsa jeta e Fredit varet në balancë pas të shtënave në darkën e Pop-it, Archie lufton me pasojat emocionale të asaj që ai pa. Ndërkohë, ndërsa Veronica del nga zona e saj e rehatisë për të mbështetur Archie, ajo mëson se babai i saj Hiram ka mbërritur në Riverdale më herët se sa pritej. Diku tjetër, në darkën e Pop-it, Pop Tate rrëfen detajet rrëqethëse të të shtënave, të cilat i lënë Jughead dhe Betty të vënë në dyshim motivet e vërteta të të armatosurit. Së fundi, pasi u përplasën me Cheryl në spital, Betty dhe Kevin habiten kur mësuan për zjarrin në Thornhill.

Riverdale: 2×1 me Titra Shqip
Riverdale: 2×1 me Titra Shqip
Riverdale: 2×1 me Titra Shqip
Riverdale: 2×1 me Titra Shqip
Riverdale: 2×1 me Titra Shqip
Riverdale: 2×1 me Titra Shqip
Riverdale: 2×1 me Titra Shqip
Riverdale: 2×1 me Titra Shqip
Oct. 11, 2017
Shpërndarë0

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit