Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 86 Shikime Raporto Problem

  • Server 1sbchill.com
  • Server 2vanfem.com

Riverdale (2017) me Titra Shqip: 1x7

Chapter Seven: In a Lonely Place

Kur një pjesë e madhe e provave shkatërrohet në mënyrë misterioze, zërat e rinj fillojnë të qarkullojnë se kush ishte në të vërtetë pas vrasjes së Jasonit. Tensionet krijohen kur babai i Jughead kthehet në përleshje dhe zbulohet se ai dhe Fredi kanë disa çështje të pazgjidhura mes tyre. Ndërkohë, Veronica i merr gjërat në duart e saj pas luftës me Hermionen. Cheryl i afrohet Betty-t me një propozim të papritur që e lë Betty-n të shqyer.

Riverdale: 1×7 me Titra Shqip
Riverdale: 1×7 me Titra Shqip
Riverdale: 1×7 me Titra Shqip
Riverdale: 1×7 me Titra Shqip
Mar. 09, 2017
Shpërndarë0