Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 90 Shikime Raporto Problem

  • Server 1vanfem.com

Riverdale (2017) me Titra Shqip: 1x3

Chapter Three: Body Double

Pasi informacionet e reja rreth vdekjes së Jasonit dalin në dritë, Cheryl e gjen veten nën një re dyshimi dhe e detyron të pastrohet herën e fundit që pa vëllain e saj. Ndërkohë, Archie merr një vendim të vështirë që vendos një tendosje të madhe në marrëdhënien e tij me Miss Grundy. Diku tjetër, Betty vendos të ringjallë gazetën e shkollës dhe kërkon ndihmën e Jughead për të hetuar vdekjen e Jasonit, ndërsa Veronica dhe Ethel punojnë për të ekspozuar disa nga lojtarët e futbollit të Riverdale High pasi zërat për një “libër turpi” fillojnë të qarkullojnë. Më në fund, pasi u bazua nga babai i tij Fred, Archie duhet të gjejë një mënyrë për të arritur në eventin Taste of Riverdale ku Josie dhe Pussycats do të performojnë një këngë që ai ndihmoi në shkrimin.

Riverdale: 1×3 me Titra Shqip
Riverdale: 1×3 me Titra Shqip
Riverdale: 1×3 me Titra Shqip
Riverdale: 1×3 me Titra Shqip
Feb. 09, 2017
Shpërndarë0