Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 95 Shikime Raporto Problem

  • Server 1vanfem.com

Riverdale (2017) me Titra Shqip: 1x2

Chapter Two: A Touch of Evil

Ndërsa detajet e reja të vdekjes së Jasonit fillojnë të dalin, Archie i lutet zonjushës Grundy të tregojë atë që dëgjuan në lumin Sweetwater. Betty bën një përpjekje për të rregulluar miqësinë e saj me Archie, por mban një qëndrim tjetër me Veronikën, e cila po përpiqet të kompensojë veprimet e saj. Me thashethemet rreth vdekjes së vëllait të saj të shfrenuar, Cheryl përballet me presionin në modën e vërtetë të Mbretëreshës Bee, ndërsa tensionet vlojnë kur Jughead ndeshet me një sekret që Archie shpresonte ta mbante të fshehur. Më në fund, planet për mitingun vjetor të vjeshtës ecin përpara me një performancë nga Josie dhe Pussycats dhe një paraqitje të veçantë nga kryebashkiaku McCoy.

Riverdale: 1×2 me Titra Shqip
Feb. 02, 2017
Shpërndarë0

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit