Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 37 Shikime Raporto Problem

  • Server 1vanfem.com

Riverdale (2017) me Titra Shqip: 1x12

Chapter Twelve: Anatomy of a Murder

Archie dhe Veronica janë të shokuar kur mësuan për arrestimin, por e dinë se duhet të sqarohen me prindërit e tyre për atë që zbuluan. Ende i lënduar nga tradhtia e miqve të tij dhe i grisur se kujt t’i besojë, Jughead pa dëshirë bashkohet me ta në një kërkim për të vërtetën. Ndërkohë, Cheryl përballet me mamanë e saj se pse ajo e trajton atë shumë më keq se kurrë me Jason.

Riverdale: 1×12 me Titra Shqip
Riverdale: 1×12 me Titra Shqip
Riverdale: 1×12 me Titra Shqip
Riverdale: 1×12 me Titra Shqip
May. 04, 2017
Shpërndarë0