Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 71 Shikime Raporto Problem

  • Server 1vanfem.com

Riverdale (2017) me Titra Shqip: 1x11

Chapter Eleven: To Riverdale and Back Again

Betty është kritikuar për mbikëqyrjen e fundjavës së Homecoming dhe Reunion, por Alice dëshiron që ajo të ndihmojë me hetimin e Jason Blossom. Alice i drejtohet Archie dhe Veronica për ndihmë, por kur Betty zbulon se ata po punojnë me mamanë e saj, ajo nuk është e lumtur. Pasi pa babain e tij FP që filloi të pastronte aktin e tij, Jughead pyet veten nëse është koha e duhur për t’i dhënë atij një shans tjetër. Cheryl dhe Polly kanë vendosur që të dy të shkojnë në Homecoming për nder të Jasonit, derisa një zbulesë i vendos planet e tyre. Ndërkohë, Fredi dhe Meri marrin pjesë në vallëzimin e Homecoming, duke e lënë Fredin të rishqyrtojë ndoshta divorcin.

Riverdale: 1×11 me Titra Shqip
Riverdale: 1×11 me Titra Shqip
Riverdale: 1×11 me Titra Shqip
Riverdale: 1×11 me Titra Shqip
Riverdale: 1×11 me Titra Shqip
Riverdale: 1×11 me Titra Shqip
Apr. 27, 2017
Shpërndarë0