Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 57 Shikime Raporto Problem

  • Server 1vanfem.com

Riverdale (2017) me Titra Shqip: 1x10

Chapter Ten: The Lost Weekend

Kur Fredi vendos të finalizojë divorcin me nënën e Archie, Mary, Archie fsheh ndjenjat e tij të vërteta. Archie përpiqet të rifitojë Valerie me një mbrëmje romantike, megjithatë, Betty rrëmben planet e tij kur ajo vendos të organizojë një festë surprizë për ditëlindjen e Jughead. Pasi Cheryl mëson për festën, ajo vendos ta bëjë atë interesante dhe gjërat shpejt dalin jashtë kontrollit. Ndërkohë, Veronica mendon nëse ajo duhet të marrë pjesë në depozitimin për të ndihmuar në lirimin e babait të saj.

Riverdale: 1×10 me Titra Shqip
Riverdale: 1×10 me Titra Shqip
Riverdale: 1×10 me Titra Shqip
Riverdale: 1×10 me Titra Shqip
Apr. 13, 2017
Shpërndarë0