Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 220 Shikime Raporto Problem

  • Server 1sblongvu.com
  • Server 2vanfem.com

Riverdale (2017) me Titra Shqip: 1x1

Chapter One: The River's Edge

Me fillimin e vitit të ri shkollor, qyteti i Riverdale po tërhiqet nga vdekja e fundit, tragjike e djalit të artë të shkollës së mesme Jason Blossom – dhe asgjë nuk ndihet njësoj.

Riverdale: 1×1 me Titra Shqip
Riverdale: 1×1 me Titra Shqip
Riverdale: 1×1 me Titra Shqip
Riverdale: 1×1 me Titra Shqip
Jan. 26, 2017
Shpërndarë0

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit